İnşaat Sonrası Temizlik, 

Dış Cephe Cam Temizliği, 
Fabrika Temizliği, Ev, Villa Temizliği, 
Endüstriyel Temizlik
Okul ve Hastane Temizliği
Part Time Temizlik Elemanı, Halı yıkama
ve Diğer Temizlik Hizmetleri için 
TUĞRA TEMİZLİK HİZMETLERİ
KAYSERİ 0352 245 33 73
İşimiz Temizlik Gücümüz Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik - 4.8 out of 5 based on 6 votes

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizliği, alanında hizmet veren ve profesyonel bir, Temizlik Firması, tarafından arzu ettiğiniz ve beklenti lerinize cevap verecek bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz, Kaba ve ince inşaat temizliği firması, tarafından sizlere sunduğumuz hizmetler arasında inşaat temizliği, firmamızın sektördeki rakipsiz ve hizmet kalitesi yüksek ve tam anlamıyla arzu ettiğiniz bir temizlik hizmeti sunmaktayız 
İnşaat sonrası temizlik hizmetleri diğer temizliklere nazaran biraz daha sıkıcı ve meşakkatli olmaktadır. Ancak profesyonel temizlik şirketleri sayesinde herhangi bir sıkıntıya girmeden eviniz veya işyerinizin kaba atık temizliği hızlı ve etkili bir biçimde tamamlanmaktadır.
İnşaat sonrası temizlikte asıl problem kaba atıklar temizlendikten sonra başlamaktadır. Malesef özensiz bir şekilde yapılan işçilikler sonucunda parke ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı kalmaktadır. Bunlara ek olarak boya izleri, çimento kalıntıları, yapışkan izleri, silikon atıkları ve kenarda köşede kalan tozlar dahil yapılarda ciddi bir temizlik işçiliği gerektirmektedir. Profesyonel ekipmanlar kullanılmakta ve Kayseri Tuğra Temizlik olarak Profesyonel personelimizle Verilen işi tam zamanında, tam hakkıyla yapıyoruz. İnşaat sonrası temizlik işleriniz için Firmamızdan teklif almadan karar vermeyin!

Site İstatistik

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi